מבצע פסח - מתנות בשווי מאות שקלים בקנייה מעל 500 ש"ח, לפרטים נוספים 050-5388938 | ט.ל.ח | בתוקף עד ה30.4.24 או עד גמר המלאי

אודות


M.Y DIVISION נוסדה בשנת 2005 ומתמחה ביבוא ושיווק של ציוד טקטי, נשק קר, אמל"ח, הסוואה, מחנאות, הלבשה וציוד צלילה למגוון נקודות מכירה בכל רחבי ישראל.
כמו כן, החברה הינה ספקית רשמית של המגזר המוסדי כגון: משרד הביטחון, משטרת ישראל, צבא הגנה לישראל, משרד ראש הממשלה והמשרד לביטחון פנים.
M.Y DIVISION מייצגת בישראל את החברות והמותגים המובילים:
Benchmade, Blackhawk, Cold Steel, CRKT, Eagle, KA-BAR, Katz, Lahner Academy, Linton, Maxpedition, Nightforce, RedMan, Uncle Mike's, Wicked Edge.

לחברת M.Y DIVISION קיים אולם תצוגה וחנות המחזיקה בין היתר גם פריטים אקסקלוסיביים, עם החזון לתת חווית קנייה ושירות ובחירה מדויקת של הלקוח בליווי מקצועי.

החברה הוקמה על ידי מושון יצחקי, שגילה את אהבתו לתחום הנשק עוד מימי ילדותו.
במהלך שירותו הצבאי ביחידה מובחרת ועד היום, צבר ניסיון עשיר בתחומי הנשק הקר והחם, ציוד טקטי, אופטיקה וצלילה מקצועית.
כמו כן, הוא חבר ועד ותיק בארגון א.נ.ק.ה – עמותת אספני נשק קר אתנוגרפי והיסטורי בישראל ששמה לה למטרה להעמיק את הלימוד והמחקר בתחום זה, לעודד ולהדריך אספנים חדשים.
בשנת 2005 החליט לשלב את אהבתו לתחום ואת הידע הרב שצבר, וייסד את חברת M.Y DIVISION, כאשר הוא שם לו למטרה לייצג ולשווק חברות יוקרה בינלאומיות ללקוחות בישראל.

פתח צ'אט
שלום!
איך אפשר לעזור לך?