מבצע פסח - מתנות בשווי מאות שקלים בקנייה מעל 500 ש"ח, לפרטים נוספים 050-5388938 | ט.ל.ח | בתוקף עד ה30.4.24 או עד גמר המלאי

חברת Nightforce נוסדה ב1992 עם החזון ליצור מוצרים קשיחים ואמינים. במשך כמעט שלושה עשורים, החברה עיצבה ובנתה טלסקופים וחיבורים מיוחדים לנשק שנבחנו בתנאים הקשים ביותר.

Nightforce ידועה בביצועים אופטיים גבוהים, יכולת מעקב, ועמידות מוצריה.

בחברה אין ייצור המוני. היא סומכת רק על עיניים מיומנות וידיים מנוסות בביצוע הפעולות הקריטיות והמורכבות הנדרשות על מנת להרכיב את הכלים המדויקים.

לפני שהוא יוצא מהמפעל, טלסקופ הצלפים נבחן בתנאים יותר מחמירים מתנאי שטח. במהלך הבדיקות, הוא עובר מבחני הדף וטראומה חוזרים ונשנים בכוח של 1200Gs על צירים מרובים. לאחר כל מבחן מאסיבי, נבדק דיוק מעקב הטלסקופ ותקינותו הכוללת. Nightforce מפקחת ובוחנת בחומרה על מנת להבטיח שמוצריה יעבדו בעת הפעולה הנדרשת.

מייסד החברה, ריי דניס, רופא שיניים במקצועו וציד לילי נלהב, מצא שזרקורים עכשוויים שקיימים לא היו מתאימים לצרכיו ופיתח זרקור בעיצובו. במקביל, הוא גילה שלטלסקופים האירופאים הפופולאריים היו חסרים המאפיינים הנדרשים עבורו, כמו התאמת מיקום והגדלה משמעותית, והמוצרים האמריקאים לעיתים קרובות היו קטנים ודקים, לכן היה חסר להם מאפיינים כמו איסוף, ריכוז האור ובהירות לו"ש.

כשביקר ב1986 בתערוכת ה – Shot Show בניו אורלינס, דניס ניסה לשווק את הזרקורים וחבר ליצרן יפני שייצר לו 500 טלסקופים על פי העיצוב ובהתאם למאפיינים שהספציפיים שרצה, זאת על מנת למכור אותם בשוק האוסטרלי. המכירה נרשמה כהצלחה ודניס החליט להקים חברה משלו שנקראה Lightforce, במטרה להיכנס גם לשוק האמריקאי. הסניף האמריקאי הוקם תחילה בסיאטל עם שני עובדים בלבד, והתמקד במכירת זרקורים מכיוון שדניס לקח בחשבון שהשוק האופטי האמריקאי מבוסס היטב ואין בו מקום נוסף לחברה מתחרה קטנה כמו שלו. להפתעתו, בקרב הצרכנים האמריקאים לא נרשמה התלהבות מהזרקורים. לעומת זאת, הייתה אהדה רבה לטלסקופים. והחברה החלה להתמקד בעיקר במכירת טלסקופים באמריקה.

בשנת 1998, החברה עברה מוושינגטון לאיידהו וזמן קצר לאחר מכן השיקה את סדרת הטלסקופים המפורסמת NXS, מוצרי הדגל הראשונים שהיו מתאימים גם לשימוש צבאי וגם למטרות ציד, ויועדו לקבוצות מהשורה הראשונה (דוגמת יחידת אריות הים) בקרב הכוחות האמריקאיים החמושים. חוזים צבאיים החלו לצוץ בתחילת שנות ה2000, ובשנת 2010 החברה קיבלה חוזה של 25.8 מיליון דולר לייצור טלסקופים עבור כוחות מיוחדים וצלפים בצבא, חיל הים, חיל האוויר וחיל הנחתים, הכולל שירות החלפת חלקים, תיקונים ושדרוגים.

ב2011, התקבל דיווח שטלסקופ NXS של Nightforce קיבל פגיעה ישירה מקליע קליבר מה שהשבית לצמיתות את טבעת ההגדלה האופטית, אבל הטלסקופ עדיין נשאר מכוון והיה אפשר להשתמש בו.

Protecting Those Who Protect Us - Nightforce Optics

סדרות

Competition™ Precision Benchrest

כשתחרויות ירי הלכו והפכו יותר ויותר דרשניות, Nightforce זיהו את הצורך בסוג חדש של טלסקופ צלפים בעל יכולת דיוק מקסימלית בכל מרחק. הקשר של החברה עם צלפים וצוותים מקצועיים הובילו ליצירת טלסקופים בעיצוב מותאם מיוחד ששברו שיאים וזכו באליפויות עולם. סדרת Competition™ מובנית במיוחד לצלפים תחרותיים. כל הטלסקופים בסדרות Competition™ ו -Precision Benchrest מותאמים בקפידה עם הלו"ש המיוחדים של החברה אשר פותחו במשך עשורים רווי ניסיון בתוספת פידבק מצלפים שיאנים ונוצרו במיוחד כדי להשלים את היכולות יוצאות הדופן של הטלסקופים הללו.

SHV™

טלסקופים מסדרה זו מעוצבים על מנת לספק ורסטיליות מקסימלית במגוון רחב של סוגי ירי שונים. ליין המוצרים בסדרת SHV™ עוצב עבור ציידים וצלפים שרוצים לקבל את האיכות של מוצרי החברה אבל לא זקוקים לכל המאפיינים שקיימים בסדרות ATACR ו - NX8. ההבטחה למוצרים קשיחים ואמינים בשימוש חוזר וממושך מתקיימת גם בסדרת SHV, שמוצריה עולים בביצועיהם על טלסקופים ומותגים שמחירם גבוה יותר.

NXS™

במשך יותר מ-20 שנים, טלסקופים מסדרת NXS™ תפקדו ללא רבב בתנאים הכי ברוטאליים ולא סלחניים, ונחשבו לקשיחים ואמינים בשימוש חוזר וממושך. טלסקופים מסדרה זו עדיין נחשבים אמינים במטרות קרב, עבודה וציד ברחבי העולם, והם אלו שהניחו את הבסיס לעיצובים שנבנו על פיהם, כמו סדרות ATACR ו - NX8. שיטת המבחנים שפיתחה החברה כדי להבטיח את הקשיחות של הטלסקופים מסדרת NXS™, הפכה לסטנדרט שעל פיו נבחנים כל הטלסקופים המיוצרים בחברה. זה כולל בתוכו מבחן אימפקט פרונטלי וצידי – מבחן שיהרוס טלסקופים רגילים.

NX8™

סדרת זו התפתחה מתוך סדרת הטלסקופים הקלאסית NXS™, אשר הייתה בשימוש של יותר משני עשורים על ידי הצבא האמריקאי, ציידים וצלפים במצבים הכי קיצוניים. טלסקופים מסדרת NX8™ בנויים תחת אותו מוניטין שהושג בעבודה קשה. סדרת NX8™ עוצבה על מנת לספק ביצועים אופטיים מצוינים תוך כדי טווח הגדלה מדהים X8, ושמירה על עיצוב טלסקופים קומפקטיים ככל שניתן. כדי להשיג זאת, המעצבים האופטיים של החברה בחרו לתעל מאפיינים של זכוכית ED, מה שמאפשר לטלסקופ עצמו להיות קצר יותר בזמן שהבהירות האופטית נשמרת. מגיעה בטווחי הגדלה מ- 1-8x ועד 4-32x גם בדגמים עם לו"ש פרופורציונלי וגם בדגמים עם לו"ש לא פרופורציונלי. סדרת NX8 משלבת את הקשיחות והמהימנות של סדרת NXS ומביאה אותה לרמה חדשה.

ATACR™

ליין הטלסקופים הטקטיים המתקדמים שמעוצב, בנוי, ונבחר על ידי המשתמשים המקצועיים הכי בררנים.  טלסקופים אלו נחשבים אמינים על ידי יחידות הצבא ואכיפת החוק המכובדות ביותר ועל ידי כל מי שדורש ביצועים מקצועיים מהציוד שלהם. כל הטלסקופים בסדרה בעלי זכוכית ED, המפיקה ראות מדהימה, ניגוד צבעוני מעולה, ויכולת פענוח יוצאת דופן המאפשרת לזהות את המטרות הקטנות ביותר הנמצאות במרחקים קיצוניים. המאפיינים המכניים, האיכות האופטית והעמידות לאורך זמן של טלסקופים מהסדרה הזו מספקים יכולות יוצאות מן הכלל בכל מצב. הם השקעה של פעם אחת בחיים בדיוק ואמינות.

מעבר לאתר הרשמי של Nightforce

פתח צ'אט
שלום!
איך אפשר לעזור לך?