מבצע פסח - מתנות בשווי מאות שקלים בקנייה מעל 500 ש"ח, לפרטים נוספים 050-5388938 | ט.ל.ח | בתוקף עד ה30.4.24 או עד גמר המלאי

הקודם
הבא

במשך 35 השנה האחרונות, RedMan Training Gear הייתה החברה הנבחרת לציוד אימון על ידי אנשי אכיפת החוק ומאמני סוהרים, והיא מקיימת קורסי אימונים ריאליסטיים המאפשרים התנסות בכל מה שקשור לשימוש בכוח. RedMan מספקת את ההגנה הגבוהה ביותר שקיימת היום בשוק מפני מהלומות וזעזועים בעוצמות חזקות.

החברה הפכה למובילה בין היתר בזכות שיתוף פעולה עם מקצוענים מתחום אכיפת החוק, אנשים מתחום הענישה ומנהיגים מתעשיות אחרות שבאופן שוטף סיפקו פידבק על המוצרים. בעזרת הפידבק, החברה בחנה מוצרים חדשים, שינתה מאפיינים, וחיזקה את תכונות ההגנה כדי להגביר את איכותם וביצועיהם של המוצרים. בנוסף, זה הוביל לפיתוח מוצרים חדשניים רבים – לעיתים קרובות ראשונים מסוגים – שלימים הפכו לסטנדרט בתעשייה.

היסטוריה
הכל התחיל ב1984 עם בקשה מטעם מנהל האימונים של השירות החשאי. הבקשה כללה ציוד אימון שיאפשר לסוכנים חוויה יותר ריאליסטית ועוצמתית של אימונים ושמירה על הביטחון. הוא פנה לחברה בזכות ניסיונה הרב בהגנה מפני מהלומות חזקות באומנויות לחימה.

בעזרת התייעצות עם מאמנים נוספים מובילים משירות אכיפת החוק, החברה למדה שאימוני טקטיקות הגנה לא היו בשימוש נרחב עקב מחסור בציוד מתאים. כתוצאה מכך הם פיתחו את חליפת RedMan הראשונה, כחלק מקו חדשני של ציוד הגנה (הנקרא כך בגלל צבעו האדום הבוהק) שהיה קל, גמיש וניתן לחיטוי, ועדיין סיפק הגנה ממהלומות חזקות תוך כדי שמאפשר אימון דינמי יותר ממה שהיה קיים עד אותו היום. הוא הפך להצלחה מיידית, וגרם לסימולציות אימונים לטקטיקות הגנה להפוך לסטנדרט קבוע בהכנת אנשי אכיפת החוק ועובדי מערכת הענישה לעבודתם.

כיום, החברה ממשיכה לפתח מוצרים שעוזרים למאמנים להרחיב את גבולות האימון ונותנים לסטודנטים את היתרונות שיש בחוויית אימון ריאליסטית.

כמו בכל תחום אחר, מפרי החוק ימשיכו למצוא דרכים חדשות לפעול. יש להם ציוד משוכלל יותר ושיטות חדשות שמעמידות את המוכנות של אוכפי החוק למבחן בכל יום מחדש. בזכות שיתוף הפעולה עם מאמנים מובילים ומומחים מתעשיות אחרות, החברה ממשיכה לפתח תוכניות וציוד חדשניים שיאפשרו למקצוענים משירות אכיפת החוק להישאר תמיד צעד אחד קדימה.

סרטון הדגמה

מעבר לאתר הרשמי של RedMan

פתח צ'אט
שלום!
איך אפשר לעזור לך?