חברת אוקאסו מתמחה באולרי כיס פרימיום בסגנון ג'נטלמני, ויומיומי (EDC).
אולריה מעוצבים על ידי מעצבי סכינים בינלאומיים מובילים בתעשייה,
עם תשומת לב מדויקת לפרטים, בקרת איכות וביצועים יוצאי דופן.

החברה שמה לה למטרה לייצר את הסכינים האיכותיים ביותר, על ידי שימוש בחומרים יוקרתיים ובחירה בעיצובים בעלי אסתטיקה מעודנת ואלגנטית.

מייסד אוקאסו, ריק ולדז, הוא מנהל לשעבר של יצרן סכינים מוביל ונמצא בתעשיית הסכינים 20 שנה.

אוקאסו הוקמה תחת אמונתו של ריק שהסכין שאדם בוחר לשאת עליו אומר הרבה על המהות והאמונות שלו. מטרת החברה היא לייצר אולרי כיס מתוחכמים, מגוונים ומיוחדים, על מנת שלקוחותיה ימצאו את האחד שיהיה השתקפות מדויקת של הסגנון האישי שלהם.
במשרד, ועד לשטח, אוקאסו מעוצבים ללוות אותך, עכשיו ולתמיד.

The Solstice

סדרת The Solstice עוצבה על ידי מעצב הסכינים הידוע, אנדרו דמקו – הסולסטיז היא התגלמות ההצלחה.

The Damascus Solstice

סדרת The Damascus Solstice עוצבה עבור אלו שרוצים לשאת עליהם את הטוב ביותר.
Ocaso_Logo_White

The Strategy

סדרת The Strategy מכסה את הכל – בין אם בסביבה משרדית, באירועים חברתיים, או בשטח.

The Seaton

סדרת The Seaton מציגה אולר על זמני, קלאסי בסגנון ג'נטלמני, שעוצב במיוחד עבור משימות חיתוך קטנות יומיומיות.

חטיבת המעצבים

ANDREW DEMKO

אנדרו דמקו ידוע בעיצוב הסכינים המעודנים והעמידים ביותר בעולם, בעלי מבנה שעומד בתנאים קשים וביצועים יוצאי דופן. במהלך 25 השנים האחרונות, הוא יצר מנגנוני נעילה חדשניים וסכינים ביצור אישי, עם פטנטים רבים.

MIKE WALLACE

מגיל קטן, למייק וואלאס הייתה את התשוקה לעיצוב בעבודת יד. את הסכין הראשונה שלו הוא עיצב בגיל 14 ומאותו הרגע לא הפסיק. עיצוביו של מייק הם פונקציונליים, ארגונומים ובנויים כדי להחזיק לאורך זמן. סגנונו מתאפיין בקווים נקיים ופשוטים, להבים עמידים וקצה שנשמר חד לאורך זמן בצורה יוצאת דופן.

KURT MERRIKEN

יצירתיות ותשוקה לעבודת יד, הביאו את המעצב קורט מריקן לעיסוק בלעדי בייצור סכינים. סכיניו היוקרתיות מאוד מבוקשות בזכות העיצובים הקלסיים, הנקיים והמעודנים יחד עם יכולת ביצועים משובחת. קורט משקיע אלפי שעות על מנת לשכלל את עיצוביו, בעזרת הציוד והחומרים הכי עכשוויים שקיימים בתעשייה.

DAVID SEATON

דיוויד סיטון החל ללמוד את אמנות עיצוב הסכינים לפני 20 שנה, כתחביב שתכנן לפתח לאחר פרישתו. אך תחת ידיו של המנטור סטיב דיוויס, הוא גילה שהוא אוהב את התחום כל כך עד שאינו מסוגל לחכות לפרישה על מנת להתחיל לעבוד על עיצוביו. אולריו וסכיני המטבח היפניים עשויים מחומרים כמו דמסקוס, טיטניום, שנהב, אם הפנינה ועץ.

פלדות / חומרים:

DAMASCUS
Damascus היא פלדה המורכבת משילוב של פלדות שונות היוצרות טקסטורות שונות על הלהב. אולרי OCASO מכילים שילוב של 120 שכבות פלדה, היוצרות פלדת פרמיום עם שמירת חוד גבוהה. אולרים המיוצרים מפלדה זו בעלי קשיחות 60-61.

CPM S35VN
פלדת (CPM) S35VN היא פלדת אל חלד באיכות גבוהה, תוצרת ארה"ב, המספקת איזון מצוין בין קשיחות, עמידות בפני קורוזיה ושמירה על קצה חד לאורך זמן. בזכות תכונות אלו היא נחששבת לפלדת פרימיום. אולרי OCASO המיוצרים מפלדה זו בעלי קשיחות 60-61.

 

K110 (D2)
פלדת פרימיום Bohler K110 (D2) המספקת עמידות גבוהה בשילוב קשיחות וחוזק, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת עבור אולרי EDC יומיומיים. לאולרי OCASO המיוצרים מפלדת D2 יש קשיחות 59-60.

AUS-10A
פלדה יפנית באיכות גבוהה. בזכות עשירותה בפחמן, היא נחשבת לחזקה ביותר מכל סדרת פלדות AUS. היא מספקת עמידות מצוינת בפני קורוזיה, קשיחות והשחזה קלה. לאולרי OCASO המיוצרים מפלדת AUS-10A יש קשיחות 59-60.

 

מעבר לאתר הרשמי של OCASO

פתח צ'אט
שלום!
איך אפשר לעזור לך?