מבצע פסח - מתנות בשווי מאות שקלים בקנייה מעל 500 ש"ח, לפרטים נוספים 050-5388938 | ט.ל.ח | בתוקף עד ה30.4.24 או עד גמר המלאי

שאלות נפוצות

כשמדובר בכלי חיתוך, שימוש לא נכון הוא הגורם הכי נפוץ לכישלון. לא משנה כמה טוב בנוי הסכין ומאיזה חומרים מיוצר, הפעלת לחץ מופרז על הקצה שלו – האזור הכי פגיע שלו, זה רעיון רע ורוב הסיכויים שיוביל לשבר.
לא מומלץ לפתוח או לפרק דברים בעזרת הסכין, לסובב ברגים, להשתמש בה כמפסלת, לום, לנעוץ את הסכין בעצמים שיכולים להוביל להרס שלה, או להפעיל על הלהב כוח מכני שלא נועד לפעולת חיתוך.
לאחר השימוש, מומלץ לנגב את הסכין עם מטלית רכה ויבשה. במידת הצורך, ניתן לשטוף במי ברז ולייבש היטב. וכן מידי פעם לשמן בשמן המיועד לכך בשכבה דקה.
עדיף להימנע מחשיפה למי מלח בסכינים שאינן מיועדת למטרה. במידה והסכין נחשפה למי מלח, שטפו אותה עם סבון כלים עדין, שטפו עם מי ברז ולאחר מכן נגבו בעזרת מטלית רכה. שכבה דקה של שמן גם יכולה להיות רעיון טוב.
במידה ואתם מאחסנים את הסכין לאורך זמן, מומלץ למרוח שכבה דקה של שמן מינרלי ולאחסן באזור יבש מחוץ לנדן במידה וקיים.
M.Y Division מחזיקה במגוון רחב של מותגים ולכל מוצר קיימת אחריות שונה בהתאם לתנאי היצרן והחברה. 
במידה ויש לכם מוצר ספציפי שתרצו לדעת מה תנאי האחריות שלו, צרו איתנו קשר באיימייל office@mydivision.co.il
כאמור, כל מותג מחזיק בתנאי אחריות שונים, אך אחריות רוב המותגים חלה על שימוש סביר, פגמים בייצור וכל עוד נשמרים תנאי אחזקה בהתאם למוצר ולמותג. האחריות אינה מכסה שימוש לרעה, שינוי, גניבה, אובדן או שימוש לא מורשה ו / או בלתי סביר בסכין. כמו כן, אחריות זו אינה מכסה נרתיקים, אביזרים, הכתמה, צבע, ניקיון, חלודה או השחזה.
במידה ויש לכם מוצר ספציפי שתרצו לברר מה תנאי האחריות שלו, צרו איתנו קשר באיימייל office@mydivision.co.il
אנו מייצגים את חברת Wicked Edge אשר מייצרת את מתקני ההשחזה הטובים בעולם, איתם כל לקוח יכול באופן עצמאי להגיע לרמת השחזה מקצועית.
במקרים שבהם נדרש יותר מאשר השחזה, ניתן להתייעץ איתנו במקום או בערוצי התקשורת ונשמח לעזור.
בשליחת מוצרים למדינות שונות בעולם, בתחום הנשק הקר והציוד הטקטי בפרט, חברות המותגים מתמודדות עם בעיות רגולטוריות בתהליכי הייבוא, שיווק, מתן ליווי, מענה טכני ואחריות. לכן רוב החברות משתמשות בשירותיו של נציג רשמי בכל מדינה, אשר מטפל בכל שלבי הייבוא, רגולציה, מיסים, אחריות וכו'.
אנחנו מאמינים בחוויית קנייה בליווי מקצועי ואישי, ומזמינים את לקוחותינו הפרטיים והמוסדיים להגיע למשרדינו בכתובת כורזין 5, גבעתיים. 
במידה ואין באפשרותכם להגיע, אנו מספקים שירות משלוח עד בית הלקוח בגבולות ישראל.
נשמח ללוות אתכם בכל ערוצי התקשורת: באימייל, טלפון, ווטסאפ ופייסבוק.
חשוב לציין שנושא רכישת ואחזקת נשק קר בישראל כפוף לחוקי מדינת ומשטרת ישראל, ואנו דוגלים בשמירה עליהם.
עלות משלוח דרך חברת שילוח פרטית עד הבית היא 60 ₪.
ברגע שהחבילה תימסר לחברת המשלוחים, אנו נשלח אליכם מספר מעקב.
במידה ולא נעשה שימוש במוצר, והוא מוחזר שלם וארוז באריזתו המקורית, כולל כל החלקים ללא פגם – ניתן להחזיר אותו אלינו עד 14 יום מהקנייה ולקבל החזר כספי/ זיכוי בחנות/ להחליף במוצר אחר.
ניתן להגיע אלינו פיזית למשרד או להחזיר אלינו עם שליח מטעמכם.
לא ניתן לבצע החזר כספי/ זיכוי לחנות/ החלפה על מוצרים אשר ימכרו בסייל או מצויים במכירת חיסול.
בהחלט. ניתן ליצור איתנו קשר ולספק פרטים על המוצר שאתם מעוניינים בו, שם מלא, טלפון ואימייל לחזרה, ואנו ניצור איתכם קשר בנוגע לבקשתכם.
פתח צ'אט
שלום!
איך אפשר לעזור לך?